Vizyonumuz

Anasayfa Vizyonumuz

İnsanoğlunun mükemmele olan yolculuğunda doğal taş sektörünün yerinde sayması kabul edilemezdi. Bizlerde Dörter Mermer Ltd.Şti olarak kalite , çeşitlilik , estetik anlayışımız ve bakış açımızla bu güzel heyecan verici yolculuğun bir parçası olduk.

Ülkemizin ve dünyamızın her bölgesindeki doğal taş ocaklarından yoğun uğraş ve çalışmalar neticesinde çıkartılabilen çeşitli doku ve renklerdeki kaliteli mermerleri çatımız altında harmanlayıp oluşturduğumuz mermer butiğimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Bunları yaparken ekonomik karlılığın ötesinde hedefler koyduk. Ürün kalitesinin müşteriye duyulan saygının bir ifadesi olduğunu gelişen teknoloji ile doğal dengeler arasındaki mesafeyi korumak gerektiğini kurumsal değerlerin ve stratejilerin müşteri memnuniyeti odaklı olmasını gelecek kuşaklarada evrensel ahlak prensiplerini aktarabilmenin önemini benimsedik.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration